Bloo Foam - vonný prášek na údržbu WC s vůní Ocean Mist - 500 g

Značka: GB

Vonný čistící a pěnící prášek začne po nasypání do vody v toaletě pěnit a bublat. Při této reakci se uvolní do prostoru koupelny velmi příjemná vůně a zároveň vyčistí toaletu a odstraní vodní a močový kámen. Pro perfektní výsledky se doporučuje používat pravidelně.

Dostupnost Skladem
Kód: 5751
119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Bloo Foam - vonný prášek na údržbu WC s vůní Ocean Mist - 500 g
Značka: GB

Dávkování  - dle potřeby

Použití: Odstraňte z toalety všechny chemické produkty jako WC bločky apod. Toaletu nejprve spláchněte, poté do ní nasypte 1 víčko prášku. Pro drobné čištění nechte vyšumět a spláchněte. Pro důkladné čištění (odstranění vodního a močového kamene) nechte působit přes noc, poté spláchněte. 

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Kontaminovanou pokožku po manipulaci důkladně omyjte. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li k dispozici a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

NEPOUŽÍVEJTE V KOMBINACI S JINÝMI ČISTIČI

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí kosmetika
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení