Tablety do myčky All in 1 s rozpustnou fólií a vůní LEMON - 2. jakost

Kvalitní složení All in one zajistí dokonale čisté nádobí bez kompromisů a navíc šetrné složení vůči životnímu prostředí. Tyto tablety do myčky z řady Nature jsou vhodné také pro použití EKO mycích programů a rychlých mycích programů. Tablety mají funkci pro aktivaci při nízkých teplotách. Neobsahují fosfáty. Jsou vhodné i pro domácnosti s domácími čističkami odpadních vod (ČOV).

94% složení tablety je přírodního původu, rozpustný obal je z kukuřičného škrobu. Snížená jakost se týká rozpustného obalu, který není vždy perfektně zataven. Může se občas objevit v balení i rozbitá, ale zatavená tableta. Na kvalitu mycího procesu toto nemá vliv. 

Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno
Kód: 6988/50
95 Kč / ks 78,51 Kč bez DPH

Návod použití: určeno pro mytí nádobí v automatických myčkách nádobí. Tabletu vložte na dno myčky a myčku spusťte na obvyklý program. Tablety obsahují leštidlo i sůl, v případě tvrdé vody je ale doporučeno použít extra sůl a leštidlo dle informací výrobce myčky. Tableta je v rozpustné fólii, tabletu z fólie nevyndavejte a fólii nijak neporušujte. Skladujte na suchém místě. 

Tablety ve složení All in One obsahují: Funkce základního mytí, Funkce leštidla, Funkce soli, Funkce ochrany skla, Funkce ochrany myčky - zabraňuje nadměrnému usazení vodního kamene, Funkce ochrany a leštění nerezu, Funkce neutralizace zápachu a vůně Lemon, Funkce odstranění zaschlých zbytků na nádobí, Funkce pro rychlé osychání nádobí bez kapek, Funkce aktivace tablety při nízké teplotě - vhodné pro EKO programy, Funkce rozpuštění mastnoty, Zesílený mycí účinek

Složení: 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % polykarboxyláty, enzymy, Limonene Odchylka v množství ± 5%.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: