Astonish čistící pěna na koupelny - 750ml

Přípravek s napěňovačem, který si hravě poradí s nečistotou v koupelně. Je speciálně vyvinut na vodní kámen, sanitární zařízení (umyvadla, vany, sprchové kouty apod...) a čistí stopy od vody na skleněných a plastových površích. Odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a zanechává povrchy lesklé. 

Přípravky Astonish mají certifikaci Vegan a Cruelty free - neobsahují živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 7105
59 Kč / ks 48,76 Kč bez DPH
Astonish čistící pěna na koupelny - 750ml

Aplikace přípravku je velmi snadná, stačí otočit uzávěr na polohu ON a aplikovat přes napěňovadlo na požadovaný povrch. Nechat cca 2 minuty působit a setřít hadříkem. Pokud je nezbytné, opláchnout vodou. Na silné nánosy vodního kamene je vhodné postup opakovat, případně nechat déle působit. Zavápněné vodovodní baterie je možné postříkat aktivní pěnou, obalit následně papírovou kuchyňskou utěrkou a zabalit do pytlíku. Takto nechat působit přes noc a ráno setřít.

 Nepoužívejte na: mramor, vápenec, travertin, poškozený smalt, pórovité povrchy. Čistič nesmí zaschnout na povrchu - včas otřete. 

Složení: <5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervační činidla (chloromethylisothiazolinone, methisothiazolinone), parfém, linalool. 

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí.  Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zamezte vdechování mlhy/par/aerosolů. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní domácnost
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení