GNP ANTIRAIN FOR SAFE DRIVING AT NIGHT PROFESSIONAL - Tekuté stěrače

Roztok byl vyvinut s cílem zlepšit viditelnost při jízdě za špatného počasí, a zároveň chránit před nečistotami. Na skle vytvoří neviditelný film vodoodpudivých nanočástic, usnadní čištění autoskel, zajistí jejich průhlednost i během deště a vánice a zabrání přichycování nečistot. S jednou lahví přípravku vyčistíte přibližně 15 m2 plochy.

Balení obsahuje: 30 ml krému Antirain, rukavice na jedno použití, aplikační houbičku, 2 odmašťovací ubrousky, utěrku z mikrovláken

FUNKCE ANTIRAIN

 

Skladem
Kód: 3316
Značka: Nanoprotech
329 Kč / ks 271,90 Kč bez DPH
Kategorie: Ostatní domácnost
Hmotnost: 0.5 kg

ak GNP Super Nano Antirain funguje?

Tento produkt využívá nanočástice, které po aplikaci dokonale vyhladí povrch skla a zaplní na něm i ty nejmenší trhliny a póry. Ošetřený povrch skla se tak zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která aktivně odpuzuje vodu, výrazně omezuje namrzání a ulpívání nečistot na skle. Ochranná vrstva si zachovává své vlastnosti po dobu 3 měsíců / 10.000 ujetých km na čelním skle a na ostatních i déle. Na rozdíl od ostatních přípravků, využívající nanotechnologii se vyznačuje snadnou a rychlou aplikací, čímž je dosaženo ideálním kompromisem mezi jednoduchostí aplikace a výslednou dlouhotrvající funkcí.

screen-shot-2016-11-15-at-13-37-44

Jak přípravek použít?

Aplikace přípravku Super Nano Antirain je rychlá a nenáročná. Není potřeba žádné zdlouhavé přípravy povrchu, ani čekání na kompletní zformování ochranné vrstvy. K aplikaci nepotřebujete dokonce ani další pomůcky – vše nutné obsahuje balíček sám o sobě. Vždy však aplikujte na umyté a suché sklo.

 

Balení Super Nano Antirain Professional obsahuje:

30 ml krému Antirain, rukavice na jedno použití, aplikační houbičku, 2 odmašťovací ubrousky, utěrku z mikrovláken

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: