Kutilovská aviváž bílá - 1l - bez parfému

Koncentrát kvalitní české aviváže bez parfému. Aviváž je vhodná pro alergiky, pro ty, kteří nemají rádi převoněné aviváže nebo domácí kutily, kteří si chtějí dovonět aviváž podle svého.Výrobek obsahuje 7,5% aktivní látky a tudíž stačí poloviční dávkování 40-50 mm na prací cyklus. Neředit vodou - naředí se sama v pračce.

Skladem
Kód: 1545
35 Kč –17 % 29 Kč / ks 23,97 Kč bez DPH
Kategorie: PÉČE O DOMÁCNOST
Hmotnost: 1.1 kg
avivaz
35 Kč –17 %

Namáčením v aviváži se látky stávají jemnější a měkčí, dochází také ke zlepšení vzhledu látky. Látka se pak také méně mačká, lépe se žehlí.

Aviváž vybíjí elektrický náboj, který vzniká při točení prádla v bubnu pračky. Na prádlo navíc působí jako kondicioner na vlasy.

Pokud se tak neděje, mohl nastat být následující problém. Buď je ucpaný sifon vypouštěcího mechanizmu, ale to by jste zjistili po praní, protože by aviváž zůstala v nádobce. Další problém je ale závažnější a nevyhýbá se ani novým pračkám věhlasných jmen. Pokud nalijete aviváž vlastní nepozorností nad rysku, stane se to, co nikdo nechtěl - vyteče vám během napouštění pračky do hlavního praní a je po účinku. Ještě horší je, když ji nalijete k rysce, zavřete šuplík a zapnete prací cyklus. Poměrně hodně praček stříká vodu do šuplíčku s pracím práškem tak intenzivně, že to šplouchá do přihrádky s aviváží a stane se opět to, že sifon samovolně vyprázdní obsah přihrádky s aviváží opět do hlavního praní. I toto můžete zkontrolovat, a to tak, že když už se prádlo pere, tak otevřete šuplík a zkontrolujete, zda aviváž čeká na své využití, či už je pryč nebo ji nalít až po napuštění.

Před použitím aviváže si zkontrolujte, zda je vhodná pro daný typ materiálu, aby nedošlo ke ztrátě jeho funkčních vlastností. Ne každý materiál je vhodný pro máchání v aviváži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: