Očistná koupelová sůl SALOTT - 60 g

Očistná koupelová sůl pro detoxikaci těla a relaxaci - bez parfemace, bez esenciálních olejů, bez barviv a dalších aditiv, obsahuje Epsomskou, himalájskou, mořskou sůl.

Skladem
Kód: 6925
Značka: Mydlitto
55 Kč / ks 45,45 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o tělo
Hmotnost: 0.1 kg

Dohromady tvoří úplný celek pro dokonalou solnou koupel, během které tělo začne odbourávat stres. 

Obrovskou podporou solné koupele Salott je třtinový cukr, který umí pokožku maximálně zjemnit a vyhladit. Tak jak je cukr uvnitř našeho těla nežádoucí, naše pokožka ho naopak velmi potřebuje. Další složkou je bahno z mrtvého moře, které nemusíme příliš představovat, neboť je v současné době velmi vyhledávané a hodně používané například v lázních na kožní onemocnění, na ekzémy, dermatitidy a lupénku. Bahno z mrtvého moře vstřebává nadbytek tuku a mrtvé buňky z povrchu kůže a pročišťuje póry. Dále Salott obsahuje MSM (síra) a L-Lysin. Obě složky se aplikují na bolavou a svědivou pokožku se sklonem k praskání, ekzémům a jiným kožním potížím. Panthenol je velkým přínosem pro jakoukoli pokožku, ať nemocnou, zdravou, se sklonem k suchosti, k ekzémům, apod.

Jak správně používat koupelovou sůl: Dopřejte si minimálně 2 - 3 lžíce soli do koupele dle množství vody. V teplé lázni si dopřejete v klidu 10 - 20 minut relaxace. Solnou koupel již neoplachujeme!!! Po takové koupeli bychom měli ještě vyhřátí zalehnout a dále odpočívat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: