Solný gel 100% přírodní - 30 ml - ve skle

Vlhká sůl z Mrtvého moře z Izraele - můžete použít jako jemný peeling, který likviduje mrtvé buňky a zanechává pokožku krásně hebkou a jemnou nebo v teplé lázni pro relaxaci, uvolnění a léčbu kůže nebo rozpustit ve vodě a použít při nachlazení do odpařovače k inhalování.

Skladem
Kód: 6919
Značka: Mydlitto
39 Kč / ks 32,23 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o tělo
Hmotnost: 0.05 kg

Použití:

1. Peeling - Naberte malé množství soli a roztírejte přímo po pokožce. Jemný peeling může lehce štípat na pokožce. Tento pocit při pravidelném používání postupně vymizí. Jedná o sníženou imunitu kůže, tam kde prostupuje sůl hlouběji do  vrstev pokožky . Díky pravidelnému používání se posílí maximálně pokožka a sůl navíc na povrchu pokožky. Likviduje mrtvé buňky a zanechává pokožku krásně hebkou a jemnou.

2. Lázeň - naberte 2 PL a rozpustíte v teplé lázni. Relaxujte minimálně 20 minut v teplé vodě. Díky této soli si vytváříte s malém prostoru podobné prostředí jako u Mrtvého moře. Velmi vhodné pro zvýšení imunity v zimním období.

3. Odpařování a inhalace - naberte 1 PL  a přidejte vodu a zamíchejte, až se sůl úplně rozpustí. Tento roztok dejte do odpařovače nebo do misky a nechte do vzduchu odpařovat mořskou vodu z Mrtvého moře.

4. Obklady  - 1 lžičku rozmíchejte ve 100 ml vody a s tímto roztokem si udělejte obklady. Nejlépe použijte plátýnko nebo utěrku, plenu .Nechte 10 minut, poté pokožku opláchněte a osušte

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: