• 1 z 2
 

Persil Universal s vůní levandule prací prášek 4,55 kg - 70 dávek

 

Originální německý prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo vhodný pro všechny druhy praček a i na ruční praní, s levandulovou vůní. Výborně se rozpouští a na tkaninách tak nezanechává nežádoucí stopy. Teplota praní 20 - 95°C

Není vhodné pro vlnu a hedvábí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
478 Kč / ks
395,04 Kč bez DPH
Kód produktu 5739
Značka DE
Kategorie Pračka a ruční praní prádla
Položka byla vyprodána...
 

V případě praní v automatické pračce nasypte požadovanou dávku prášku (viz obal výrobku s dávkováním) do hlavního dávkovače pracího prostředku. V případě ručního praní nechte prášek rozpustit ve vodě.

Pokyny: * Dbejte na symboly na oblečení a přizpůsobte tomu stupeň praní.

             * Nové oblečení může pustit barvu. Perte proto raději odděleně při max. 40 °C.

              * Oddělte tmavé prádlo od světlého.

Složení: 5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % fosfonáty, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % polykarboxyláty, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, Linalool

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je ze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Po použití si umyjte ruce. 

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno pro konzumaci. Používejte ochranné prostředky. Může způsobit alergickou reakci.

Hmotnost 4.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: