• 1 z 2
 

The Pink stuff OXI POWDER COLOURS - Zázračný prášek na skvrny na barevném prádle 1000 g

 

Univerzální čistící přípravek vhodný pro bílé i barevné prádlo pro odstranění nejrůznějších nečistot z textilu a oblečení. Je možné ho použít jak na předpírku, tak na hlavní praní nebo pro rychlé ruční odstranění skvrny z prádla.

Přípravek je na bázi aktivního kyslíku bez bělidel a optických zjasňovačů, a tak je vhodný právě i pro barevné prádlo, které nepoškozuje.

Dostupnost Momentálně nedostupné
145 Kč / ks
119,83 Kč bez DPH
Kód produktu 6129
Značka GB
Kategorie Pračka a ruční praní prádla
Položka byla vyprodána...
 

Pokud si nejste jisti, zdali je možné přípravek použít na Vaše textilie vyzkoušejte ho nejprve na malém skrytém místě.

Návod k použití:

Dávkování: 1 odměrka = 30 g. 

Před namočením: Rozpusťte 1 odměrku do 3 l vody a namočte maximálně na 1 hodinu a poté omyjte jako obvykle nebo důkladně opláchněte. 

Pračky: Přidejte do pracího prostředku horní část svého obvyklého pracího prostředku. Pro normální náplň přidejte 1 odměrku, u odolných skvrn použijte 2 odměrky. Třídit prádlo podle barvy .

Při péči o oděv nebo látku vždy dodržujte pokyny pro praní uvedeném na štítku oděvu. Vždy perte barevné prádlo zvlášť. Nepoužívejte na vrstvené textilie a textilie obsahující kovové prvky. Vždy se řiďte doporučením výrobce. Nepoužívejte na žádný oděv se značkou zákaz bělení.

VAROVÁNÍ:  Způsobuje vážné poškození očí a může způsobit alergickou reakci a poleptání. . Uchovávejte v původním obalu. Používejte ochranné rukavice, brýle či štít. Uchovávejte mimo dosah dětí !

Hmotnost 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.