Agaricus - 90 kapslí

Přírodní celulosové kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: imunita, dýchání, mikrobiální rovnováha. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu - extraktu.  Kapsle mají vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.  Obsahují 40% polysacharidů - betaglukanu.

Skladem
Kód: PH0001
Značka: Serafin byliny
599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní houby
Hmotnost: 0.15 kg
účinky: imunita, mikrobiální rovnováha

Složení:

*Agaricus blazei Murill extrakt   - houba tradiční medicíny s velkým množstvím pozitivních účinků pro tělo, které bohužel podle platné legislativy nesmíme uvádět

*Jitrocel kopinatý extrakt  - podporuje normální funkci imunitního systému, jater a střev. Navozuje přirozený stav dýchacího systému a mikrobiální rovnováhy. Podporuje vitalitu a regeneraci.

*Stearan hořečnatý

Přírodní kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a přírodních hub. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu - extraktu.

Betaglukany v těle působí tak, že zvyšují počet a zejména kvalitu bílých krvinek. Je to vlastně takové „hnojivo a výživa“ bílých krvinek, potažmo imunitního systému.

Výhodou přírodních hub je, že nemají vedlejší účinky, organismus velmi dobře zvládá jejich užívání a také působí synergicky. Tudíž je možné několik druhů kombinovat v rámci přírodní léčby. Velmi dobře se snášejí i s bylinami, vitamíny a minerály. Vadí jim pouze vitamín C ve formě kyseliny askorbové, která oslabuje účinky přírodních hub.

Extrakt vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Extrakty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby , které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.  

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z Agaricus blazei Murill    318 mg  636 mg *
Extrakt z jitrocele kopinatého    21 mg    42 mg *
       

RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: