Cordyceps s jitrocelem - 40% polysacharidů

Přírodní kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: imunita, ledviny, vitalita, mikrobiální rovnováha. Obsahuje 40% polysacharidů - betaglukanu. Kapsle mají vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.  Obsahují 40% polysacharidů - betaglukanu.

Skladem
Kód: PH0002
Značka: Serafin byliny
599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní houby
Hmotnost: 0.15 kg
účinky: imunita, ledviny, játra a střeva, vitalita, mikrobiální rovnováha

Složení:

*Cordyceps sinensis extrakt  - houba tradiční medicíny s velkým množstvím pozitivních účinků pro tělo, které bohužel podle platné legislativy nesmíme uvádět 

*Jitrocel kopinatý extrakt  - podporuje normální funkci imunitního systému, ledvin, jater a střev. Navozuje přirozenou mikrobiální rovnováhu. Podporuje vitalitu a regeneraci.

Betaglukany v těle působí tak, že zvyšují počet a zejména kvalitu bílých krvinek. Je to vlastně takové „hnojivo a výživa“ bílých krvinek, potažmo imunitního systému.

Výhodou přírodních hub je, že nemají vedlejší účinky, organismus velmi dobře zvládá jejich užívání a také působí synergicky. Tudíž je možné několik druhů kombinovat v rámci přírodní léčby. Velmi dobře se snášejí i s bylinami, vitamíny a minerály. Vadí jim pouze vitamín C ve formě kyseliny ascorbové, která oslabuje účinky přírodních hub.

Extrakt vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Extrakty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 

Prevence 1-2 kapsle denně, Zvýšená dávka: 3-9 kapslí denně 

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z Cordyceps sinensis    273 mg  546 mg *
Extrakt z jitrocele kopinatého    18 mg    36 mg *
       


RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: