Polyporus s jitrocelem - 40% polysacharidů

Přírodní kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: imunita, mikrobiální rovnováha, odvodnění.

Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu - extraktu.  Kapsle mají vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.  Obsahují 40% polysacharidů - betaglukanu.

Skladem
Kód: PH0003
Značka: Serafin byliny
599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní houby
Hmotnost: 0.15 kg
účinek: i imunitního systému, jater a střev, přirozený stav dýchacího systému a mikrobiální rovnováhy,odvodnění a klouby

Složení:

*Polyporus umbellatus extrakt -  houba tradiční medicíny s velkým množstvím pozitivních účinků pro tělo, které bohužel podle platné legislativy nesmíme uvádět

*Jitrocel kopinatý extrakt  - podporuje normální funkci imunitního systému, jater a střev. Navozuje přirozený stav dýchacího systému a mikrobiální rovnováhy. Podporuje odvodnění a klouby

*Stearan hořečnatý

Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu - extraktu. 

Betaglukany v těle působí tak, že zvyšují počet a zejména kvalitu bílých krvinek. Je to vlastně takové „hnojivo a výživa“ bílých krvinek, potažmo imunitního systému.

Výhodou přírodních hub je, že nemají vedlejší účinky, organismus velmi dobře zvládá jejich užívání a také působí synergicky. Tudíž je možné několik druhů kombinovat v rámci přírodní léčby. Velmi dobře se snášejí i s bylinami, vitamíny a minerály. Vadí jim pouze vitamín C ve formě kyseliny askorbové, která oslabuje účinky přírodních hub.

Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování:

Prevence 1-2 kapsle denně, Zvýšená dávka: 3-9 kapslí denn ( poraďte se s odborným terapeutem:poradna @serafinbyliny.cz)

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z Polyporus umbellatus 318 mg 636 mg *
Extrakt z jitrocele kopinatého   21 mg   42 mg *


RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: