TH Hericium BIO - tinktura z hub 30 ml

Houbové extrakty jsou vyráběny pomocí jedinečného, ​​speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Hericium je houba tradiční východní medicíny s velkým množstvím pozitivních účinků pro tělo.

Skladem
Kód: TH0003
Značka: Serafin byliny
430 Kč / ks 355,37 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní houby
Hmotnost: 0.05 kg

Houbové extrakty v sobě obsahují ve vodě rozpustné sloučeniny, zejména betaglukany, ale díky speciálnímu extrakčnímu procesu i jiné cenné složky, které jsou lipofilní, jako jsou terpenové sloučeniny, včetně vysoce aktivních triterpenů a lipofilní vitamíny.

Naše nové tekuté extrakty obsahují kromě polysacharidů a peptidoglykanů různé další složky hub, jako jsou aminokyseliny, triterpeny, minerály (Ca, P, Na, K) a stopové prvky (Fe, Zn, Cu, Mn, Se). 

Složení

75 % extrakt z korálovce ježatého (voda, Hericium erinaceus)*, 25 % ethanol*. * z kontrolovaného ekologického zemědělství

Dávkování

Tinkturu nakapejte přímo z pipety pod jazyk nebo přidejte do malého množství vody.
Denní dávka: 1–3 pipety

Účinnost extraktů z hub je velmi velká. Extrakty jsou vhodné pro dospělé i pro děti od 3 let. Dávkování u dětí 3-9 let je ½ - 1 pipeta extraktu denně.

Extrakty se užívají na lačno a dávkují se pod jazyk. S ohledem na to, že obsahují alkohol, tak dětem doporučujeme dávku nakapat do malého množství horké vody, aby se alkohol odpařil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: