Xanto čistící pěna na koupelny s vůní citrusu - 500ml

Účinná a aktivní čistící pěna na koupelny, která si hravě poradí s voním kamenem a dokonale leští sanitární zařízení včetně kachliček, obkladů, sprchových koutů apod.

Skladem
Kód: 8215
57 Kč / ks 47,11 Kč bez DPH
Kategorie: Úklid
Hmotnost: 0.55 kg

Použití: 

protřepejte nádobku a nastříkejte aktivní pěnu na požadované místo. Pokud aplikujete na materiál, u kterého se předpokládá, že je savý, aplikujte nejprve na malou skrytou část. V případě, že je vše v pořádku, můžete aplikovat plošně. Po aplikaci nechte Xanto čistící pěnu chvilku působit ( cca 1-2 minuty) následně setřete vlhkým hadrem. Při silném znečištění nebo při odstraňování silného nánosu vodního kamene aplikujte opakovaně.

Vyrobeno v Anglii.

Varování:

 Nebezpečí

Nebezpečí: Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Nebezpečí: Nádobka je pod stálým tlakem: Zahřívání může způsobit výbuch. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším 50 Stupňů Celsia, 5% obsahu je hořlavých. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze podle návodu. Záměrné nesprávné použití a vdechování obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Prázdnou nádobku recyklujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: