CHLORELLA BIO PREMIUM - 100 g

Chlorella je rod sladkovodních jednobuněčných řas, využívá se její schopnosti vázat na sebe těžké kovy, které odvádí vylučovací soustavou z těla ven.  Chlorella je nejbohatším zdrojem chlorofylu na světě. Patří k nejstarším organismům naší planety. Obsahuje velké množství důležitých minerálních látek. Naše chlorella má narušené buněčné stěny pro snadné vstřebávání v lidském organismu. Bez jejich narušení bychom nedokázali živiny v řase obsažené využít. 

Balení obsahuje  400 tablet -  500mg účinných látek na tabletu

Baleno  v EKO variantě. Obal, ve kterém je produkt zabalen, je vyroben pouze z ekologických, netoxických materiálů (kukuřičný škrob, papír, rostlinná celulóza). Obal lze přidat do kompostu, kde se zcela rozloží.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 7839
135 Kč / ks 120,54 Kč bez DPH
Kategorie: Zdravé potraviny
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčná sladkovodní řasa, která se pěstuje v teplém klimatickém pásmu. Řasa je nejbohatším zdrojem chlorofylu (rostlinné barvivo) na světě.

Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny). Užitečné vlastnosti chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roku 1890. Obsahuje růstový faktor CGF, dále vitaminy, minerály, aminokyseliny, nukleové kyseliny a další látky nezbytné pro dobrý zrak.

Doporučené dávkování: 3x denně 5-8 tablet.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy.

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Nepoužívat při přecitlivělosti na jakoukoliv látku obsaženou ve výrobku.

Unikátnost chlorelly spočívá mimo jiné v takzvaném růstovém faktoru – Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky.

Složení: Chlorella v BIO kvalitě
Balení: Kvalitní, znovu-uzavíratelný doypack obal, pro delší trvanlivost produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: