Probiotické pastilky pro děti LB banana

16 pastilek po 750 mg vhodné pro děti od 4 let, dospělé se standardní výživou, vegany a vegetariány.

Přírodní rostlinná bio probiotika pro děti léčí zánětlivé procesy v krku a ústní dutině, udržují optimální rovnováhu střevní mikroflóry. Banánová chuť. 

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 6124
340 Kč / ks 303,57 Kč bez DPH
Kategorie: NAŠE DÍTĚ
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

BEZ MLÉKA A LAKTÓZY, BEZ LEPKU, SÓJI A OŘECHŮ, BEZ PRODUKTŮ ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU, BEZ GMO, KONZERVAČNÍCH LÁTEK a POMOCNÝCH LÁTEK

Doporučené denní dávkování (Nesmí být překročeno!)
Děti ve věku 4-12 let: Až 5 tablet denně, s odstupem jedné nebo dvou hodin (200 miliard aktivních prospěšných bakterií).
Dospělí a děti ve věku od 12 let: 8 tablet denně s odstupem jedné až dvou hodin (320 miliard aktivních prospěšných bakterií).

Vedlejší účinky: Při specifikovaných dávkách nebyly pozorovány. Kontraindikace: Nejsou známy.
Produkt není léčivým přípravkem a nenahrazuje pestrou stravu!

Každá pastilka obsahuje tři účinné látky:
Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus rhamnosus, 400 mg - 2 kmeny lyofilizovaných laktobacilů. Každá pastilka obsahuje více než 40 bilionů živých bakterií. Laktobacilly jsou koncentrovány v bio zeleninovém mediu.
BIO BANAN 250 mg lyofilizovaného ovoce
BIO XYLITOL, 100 mg

LACTOBACILLY
Účinkují baktericidně proti patogenním bakteriím v ústní dutině, krku a gastrointestinálním traktu, čímž přispívají k překonání zánětlivých procesů a nežádoucí bakteriální nerovnováhy.
Potlačují rozvoj Streptococcus mutans, který je hlavním činitelem způsobujícím zubní kaz a plak.
Přispívají k obnově střevní mikroflory po léčbě antibiotiky a jinými léky.
Úspěšně doprovází léčbu dysbakteriózy, gastrointestinálních infekcí a gastrointestinálních poruch - meteorismu a zácpy, koliky a pálení žáhy.
Přispívají ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu a alergických reakcí.
Jsou pozitivním faktorem, který pomáhá imunitnímu systému a detoxikuje organismus.

Kmeny Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus rhamnosus jsou izolovány z přírodních zdrojů v Bulharsku a jsou registrovány v Národní bance pro průmyslové mikroorganismy a buněčné kultury v Sofii. Jejich baktericidní mechanismus působení proti patogenním bakteriím a jejich probiotické vlastnosti byly testovány na lékařské univerzitě v Sofii a v Národním centru pro hygienu, lékařskou ekologii a výživu při ministerstvu zdravotnictví a byly potvrzeny prestižními výzkumnými ústavy v zahraničí.

XYLITOL je produkt rostlinného původu. Jedná se o nízkoglykemický polyatomový cukerný alkohol, který se vyrábí také v lidském těle jako meziprodukt metabolismu glukózy. Používá se jako pomocný prostředek k udržování ústní hygieny. Xylitol potlačuje růst bakterií, obnovuje přirozenou acidobazickou rovnováhu v ústech a přispívá k posílení zubní skloviny, snižuje riziko tvorby zubního kazu, zubního kamene a plaku.

Uchovávejte na suchém, tmavém místě, mimo dosah slunečního záření. Doporučuje se skladování v lednici.
Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti:
Dva roky při teplotě od 0 ° C do 10 ° C.
Jeden rok při teplotě do 20 ° C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: