Brite Oven Power sada pro důkladné vyčištění trouby - 330ml

Prostředek pro dokonale čištění trouby bez námahy. Předmět, který je zapotřebí vyčistit (např. rošt z trouby) vyjměte a vložte do přiloženého pytlíku, zalijte produktem a nechte působit ideálně přes noc. Následně vyjměte a opláchněte. Není nutné drhnutí a čištění jen aplikovat a opláchnout. Dokonalý výsledek, Vaše trouba nebo gril bude zase jako nový.

Sada obsahuje čistící roztok, sáček pro čištění roštu, rukavice. Sada je určena k důkladnému odstranění nečistot z trouby a z roštu. Brite Oven power je vhodný pouze pro čištění alkalicky odolných povrchů jako je nerezová ocel, neporušený smalt a tvrzené sklo. Ostatní materiály mohou být produktem poškozeny.

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 7099
99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Ostatní domácnost
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Balení obsahuje čistič a sáček na aplikaci a jednorázové rukavice

Návod k použití:
Důkladně si přečtěte veškeré informace o produktu na tomto štítku. Před použitím si oblečte ochranný oděv, který zakryje ruce vč. zápěstí. Oděv se může po zasažení tekutinou poškodit (např. změnit barvu). Nasaďte si ochranné rukavice, doporučujeme použít delší rukavice. Ujistěte se, že rukavice nejsou roztržené nebo nemají v sobě dírku. Vzhledem k bezpečnosti použití produktu se ujistěte, že přiložený sáček pro čištění roštu je neporušený a nemá v sobě žádnou dírku - test proveďte napuštěním vody do sáčku. Před použitím vodu ze sáčku vylijte. Ujistěte se, že je uzávěr dobře utažený a protřepte lahví s čistícím roztokem. Nalijte polovinu roztoku do sáčku na čištění roštu, poté opatrně do něj vložte rošt. Sáček celou dobu držte otvorem nahoru a po vložení roštu jej uzavřete a umístěte sáček s roštem otvorem nahoru. Umístěte sáček s roštem na bezpečné místo mimo dosah dětí a mimo povrchy, které by mohly být poškozeny kontaktem s čistícím roztokem. Zbytek tekutiny nalijte přímo do středu trouby, hadříkem nebo houbičkou ji naneste na interiér trouby. Nechte působit jak v troubě, tak na roštu alespoň 4 hodiny, doporučujeme nechat působit přes noc. Smaltové povrchy nesmí být vystaveny působení čistícího roztoku déle než 2 hodiny. Poté odstraňte nečistoty s roztokem houbičkou a velkým množstvím teplé vody.

Důležitá upozornění: Nepoužívejte na horkou troubu. Nevkládejte do čistícího sáčku horký rošt. Chraňte povrchy v domácnosti před zasažením čistící tekutinou. Vždy otestujte čištěný materiál na reakci s produktem, dodržujte doporučení výrobce. Zamezte kontaktu čistící tekutiny s těsněním dvířek trouby. Nepoužívejte na hliník, zinek, měď, malované povrchy, samočistící obložení trouby, lišty kolem trouby, světlo v troubě, topná tělesa a větráky či fukary. Nepoužívejte tento produkt jiným, než popsaným způsobem, za nesprávné použití a případné poškození materiálů či povrchů není přijímána žádná zodpovědnost.

Složení: Méně než 10% hydroxid sodný, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5% monoethylenglykol. 

Nebezpečí Obsahuje: hydroxid draselný Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí, používejte ochranné rukavice, oblek a brýle.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: