Xanto aktivní čisticí pěna na trouby, krby a grily - 500ml

Aktivní čisticí pěna na mastnotu, připečené zbytky jídla, krby a grily. Tato pěna aktivně rozpouští mastnotu a připečené nečistoty. Poradí si také se sazemi.

Skladem
Kód: 8218
67 Kč –2 % 65 Kč / ks 53,72 Kč bez DPH
Kategorie: Úklid
Hmotnost: 0.55 kg
Xanto aktivní čisticí pěna na trouby, krby a grily 500ml
67 Kč –2 %

Použití:

troubu předehřejte na 100 stupňů a dejte do ni misku s horkou vodou na cca 20 minut. Následně troubu vypňěte a aplikujte čisticí pěnu. Nechte půsbit a setřete, pokud je nutné aplikujte pěnu znovu.

Varování:

Nebezpečí
Nebezpečí

Obsahuje: hydroxid sodný Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Způsobuje vážné poškození očí.

Složení:

Obsahuje: hydroxid sodný Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.

Vyrobeno v Anglii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: