Hořčíkový olej - rozprašovač 200 ml

Velmi kvalitní hořčíkový olej určen k aplikaci na kůži s rychlým účinkem na únavu svalů, kloubů i mentální regeneraci. Kožní aplikace je nejlepší způsob, jak pravidelně zvyšovat hladinu hořčíku v těle.

Skladem
Kód: HO0001
Značka: Serafin byliny
349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: PÉČE O ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.3 kg
použití na: křeče, stres

Nejlepší způsob jak pravidelně zvyšovat hladinu hořčíku, je kožně. Někteří zdravotní experti začali nazývat kožní aplikaci hořčíku jako Transdermální magnesium terapie (TMT).

Hořčíkový olej je po aplikaci na kůži téměř okamžitě vstřebán do těla a směřován přímo do svalů.

Kdy jej aplikovat:

  • bolesti svalů a svalové křeče (aplikujeme na kůži ke svalům)
  • bolesti a otoky nohou ( aplikujeme v místě otoku a bolesti)
  • bolesti hlavy a stres (aplikujeme na čelo a zátylek)
  • růstové bolesti u dospívajících dětí ( aplikujeme v místě bolesti)
  • regenerace po sportu
  • aplikace je vhodná i u lidí postižených např. roztroušenou sklerózou, mozkovou obrnou, Parkinsonovou nemocí a všude tam, kde se onemocnění projevuje přes pohybový aparát

Hořčíkový olej je získán z čistě přírodního zdroje. Pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein, které je 250 000 000 let staré a 1600 metrů hluboké.

Značka Renovality používá k balení rostlinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivních stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Olej je čistě přírodního původu, obsahují nejvyšší množství bioaktivních látek. Výborně se vstřebává, neobsahuje minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.

Hořčík (Mg, magnezium) je minerál zastoupený v půdě, oceánech, rostlinách, zvířatech a také v našem těle. Hořčík se podílí na 600 reakcí probíhajících v našem těle. Nedostatek hořčíku se může projevovat řadou příznaků. Od otylosti, nespavosti, bušení srdce, padání vlasů, nervozity, snížené sexuální touhy až po ranní křeče v lýtkách. Nízká hladina hořčíku v těle také narušuje činnost nadledvin, které produkují antistresový hormon a tím je narušen i režim dne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: