Hořčíkový olej (Magnéziový olej) 50 ml

Hořčíkový olej zabraňuje svalovým křečím a bolestem, působí při únavě a nespavosti bez podráždění žaludku. Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein, který je určený k aplikaci na pokožku. Působí proti bolesti svalů a křečím i k detoxikaci organismu.  První pomoc při křečích a namožených svalech.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 3995
Značka: Saloos
157 Kč / ks 129,75 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o tělo
Hmotnost: 0.06 kg
vhodné na: křeče
vhodný na: detoxikaci
Položka byla vyprodána…

Hořčík je klíčový prvek pro normální fungování svalů.  Snižuje únavu a vyčerpání.  Hořčík je vhodný i při psychické únavě a depresích.

Použití:  ráno a večer 3-10 střiků dle potřeby nanést na postižené části těla a nechat vstřebat. Používat až do vymizení potíží.

Navzdory svému jménu, hořčíkový olej vlastně ani není olej. Název vznikl v důsledku olejovité textury kdy vločky chloridu hořečnatého se smísí s vodou.

 První pomoc při křečích a namožených svalech.

Odstartujte péči od základu. Hořčík dostanete do těla nejen stravou, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži. Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k aplikaci na pokožku. Vhodný na namožené části celého těla. Při masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.

Zechstein je vrstva mořských usazenin v oblasti Severního moře obsahující ložiska chloridu hořečnatého. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: